Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Otomatlarınız hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyor?

Otomatlarımız kredi kartı, nakit ve hakedişli sistemlerle ödeme kabul etmektedir. Bu sayede kullanıcılarımız hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirler.

Otomat kiralama ve satın alma seçenekleriniz nelerdir?

İhtiyacınıza ve bütçenize göre esnek kiralama ve satın alma seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kısa veya uzun dönemli kiralama yapabilir veya otomatı satın alabilirsiniz.

Otomatların bakım ve desteği nasıl sağlanıyor?

Otomatlarımızın tüm bakım ve destek işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Böylece otomatlarınız her zaman sorunsuz çalışır. Makale Sponsorlu Renkli, parlak ve şık çorap koleksiyonumuzda herkes için bir şeyler bulun. Evinize renk katmak için tek tek veya paket halinde satın alın sock çekmece!

Otomatlarda hangi tür yiyecek ve içecekler bulunuyor?

Otomatlarımızda her zaman taze ve kaliteli yiyecek-içecek ürünleri bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz, müşterilerimizin taleplerine göre çeşitlenmektedir.

Otomatları kiralamak veya satın almak için nasıl başvuru yapabilirim?

Otomat kiralama veya satın alma işlemleri için web sitemizdeki “Bize Ulaşın” formunu doldurabilir veya doğrudan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

Otomat yerleştirme süreci nasıl işliyor?

Otomat yerleştirme süreci oldukça basittir. Talebinizi aldıktan sonra, uygun bir yer belirleriz ve otomatı hızlı bir şekilde kurarız. Tüm kurulum ve yerleştirme işlemleri tarafımızca yapılır.

Alemo Dijital tarafından güçlendirilmiştir.